Вперше в Україні! АНАНДІТА БАСУ! (07.06.2015)

Дорогі друзі, маємо для Вас блискучу новину!
Вперше в Україні!
Почесний гість та хедлайнер нашого фестивалю – перлина східного мистецтва АНАНДІТА БАСУ!
З 24 червня по 4 липня відбудеться концертний тур відомої виконавиці суфійської музики та індійських баджанів АНАНДІТИ БАСУ містами України. Співачка відвідає з концертами Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одесу та Львів.
27 червня АНАНДІТА БАСУ на Фествиалі DREVO FEST!
Суфійські кавалі та індійська традиційна музика.
Анандіта Басу (Індія-Колумбія) – вокал, гармоніка
Сергій Пучков (Україна) – табла, перкусія
Олена Сірик (Україна) – дхолок
Анандіта, як і багато відомих індійських музикантів, почала своє навчання в дуже юному віці – з 4 років. Про різні види індійського мистецтва дізнавалася від своєї матері (однієї з найкращих виконавиць індійського традиційного співу) та відомих майстрів танцювальної музики, перкусії і танцю.
На батьківщині в Індії отримала ряд музичних нагород, а також престижні музичні ступені “Сангі Вішарад” та “Сангі Прабакар”. Живучи в Колумбії, заснувала благодійний фонд “Калакендар”, що популяризує індійське мистецтво. Завдяки цьому фонду студенти вчаться виконувати індійську музику на різних музичних інструментах, зокрема на традиційних ударних табла і долок, опановують різні музичні стилі, такі як кавалі та бхаджани, а також різноманітні техніки вокалу.
Анандіта побувала з концертами в більш ніж 30 країнах світу. Її гастролі з успіхом пройшли в Канаді, Іспанії, Італії, Колумбії, Бразилії, Перу, Болівії, Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, Чехії, Хорватії, Словенії, Болгарії, Росії, Південній Африці та Фінляндії.
Сергій Пучков – перкусіоніст, барабанщик, грає на індійських ударних інструментах табла і долок. Закінчив Сєвєроуральське музичне училище по класу ударних інструментів, навчався грі на таблах в Музичній Академії Індії, брав участь у багатьох проектах відомих українських музикантів, серед яких Олег Скрипка і “ВВ”, Марія Бурмака, “СВ Акустик”.
З 1998 року є учасником гурту “Небесна ріка”. Разом з колективом виступав на українських та міжнародних етнічних фестивалях в Італії, Греції, Росії, Грузії, виступав на різних концертних майданчиках Чехії, Словаччини, Китаю, Монголії та інших країнах. З колективом гурту записав два альбоми: “The Light” та “Living Water”.
Ми щиро дякуємо Ініціатору ідеї – Всеукраїнській спілці об’єднань громадян «Асоціація Сахаджа Йоги України».
До зустрічі на фестивалі!